Zpět na seznam oblastí

Kronplatz


Oblast Kronplatz se nachází v Jižních Tyrolech a v zimním období láká návštěvníky zejména díky širokým sjezdovkám všech obtížností, které uspokojí každého milovníka lyží či snowboardu, a unikátní vyhlídkou na všechny okolní vrcholy Alp.

Hora je přístupná ze tří stran a nabízí opravdu prvotřídní služby. I díky tomu se tato oblast řadí mezi vůbec ty nejnavštěvovanější. K dispozici je 120 km sjezdových tratí. Komu by to bylo málo, je možné navštívit další střediska známé  Dolomiti Superski.

Podobně na tom jsou také vyznavači klasického lyžování, kterým jsou v celé oblasti k dispozici stovky km upravených tratí. 

V letních měsících naplno vyniknou krásy třech přírodních parků - Fanes-Sennes-Braies, Vedrette di Ries-Aurina a Puez-Odle. I díky tomu jsou zde ideální podmínky pro vysokohorskou cyklistiku. Samozřejmostí jsou i další možnosti sportovního vyžití jako je golf, jízda na koních, horolezectví či rafting. K relaxaci je možné využít wellness a spa v Reischachu, kde se nachází Aquapark Cron4.  


Zajímavosti:

  • jedno z nejoblíbenějších středisek v Itálii
  • největší park nordické chůze v Evropě
  • 120 km sjezdových tratí
  • přímá návaznost na oblíbenou Dolomiti Superski
  • 250 km cyklistických tras

Najděte si svoji nemovitost

Zpět na seznam oblastí