Služby


Alpine Home se specializuje výhradně na alpské země a nabízí komplexní služby v průběhu celého procesu pořízení či prodeje nemovitosti v Alpách. Zaměřujeme se na nemovitosti ve vyhledávaných alpských oblastech Francie, Itálie a Rakouska, které nabízí vysoký investiční potenciál. 
Naše služby vždy vychází z konkrétních potřeb a požadavků klientů s cílem poskytnout profesionální služby a individuální klientskou péči.  Pomůžeme vám při rozhodování o investici v zahraničí a výběru ideální lokality. Společně s našimi obchodními partnery v jednotlivých oblastech dohlédneme na bezproblémovou realizaci obchodního případu a zajistíme následný klientský servis.Nákup nemovitosti v zahraničí je možné rozdělit do následujících fází:

1) Rozhodnutí o koupi nemovitosti v zahraničí

Je důležité nastavit parametry požadované zahraniční nemovitosti dle vašich potřeb a očekávání. Někdo má zcela jasnou představu a preferuje konkrétní druh nemovitosti či oblast. Na druhé straně jsou lidé, kteří nemají vyhraněný názor na lokalitu, stát či typ nemovitosti.

V tomto případě je nutné provést podrobnou analýzu vašich potřeb tak, abychom si společně s vámi ujasnili záměr pořízení nemovitosti a co od toho očekáváte.

Zároveň Vás seznámíme s jednotlivými možnostmi, výhodami a nevýhodami daných lokalit, typů nemovitostí a dalšími parametry, které hrají roli při konkretizaci zadání. Pečlivá konzultace Vašeho obchodního záměru zajistí, že obdržíte pouze relevantní nabídky a nebudete ztrácet čas s nevhodnými nemovitostmi.


2) Výběr vytipovaných nemovitostí

Na základě konkretizovaného zadání Vám společně s našimi obchodními partnery předložíme nabídku vybraných nemovitostí. Elektronickou formou obdržíte několik nemovitostí s podrobným popisem a fotodokumentací.

Zde si ověříme, jestli původní zadání opravdu splňuje Vaše představy a očekávání. 

V případě potřeby vaše zadání náležitě upravíme, aby plně vyhovovalo vašim požadavkům. Zároveň zodpovíme veškeré otázky, které budete mít ve spojitosti s nabízenými nemovitostmi. Náš cíl je Vám co nejvíce usnadnit výběr nemovitostí, které si budete přát osobně prohlédnout.3) Prohlídka nemovitostí

Jsme připraveni naplánovat prohlídky jednotlivých nemovitostí dle Vašich časových možností. Samozřejmostí je pomoc se zajištěním ubytování, dopravy, v případě potřeby rezervací automobilu a Vašich dalších přání s cílem co nejvíce zpříjemnit a usnadnit prohlídku Vámi vybraných nemovitostí.

Samotná prohlídka nemovitostí probíhá většinou 1-2 dny.

Navštívíte nemovitosti, které jste si vybrali z naší nabídky, a také aktuální novinky, jež jsou v dané oblasti nově k dispozici. Po celou dobu bude na místě česky hovořící zástupce Alpine Home, který se postará o tlumočení a bezproblémový průběh prohlídek.4) Výběr nemovitosti a převod vlastnictví

Jakmile se rozhodnete, že daná zahraniční nemovitost je ta pravá, nastává nezbytná administrativa, se kterou Vám rádi pomůžeme.

Naše zkušenosti a spolupráce s našimi obchodními partnery zajistí rychlou a bezpečnou realizaci koupě nemovitosti v zahraničí.

V závislosti na zemi, kde se nemovitost nachází, Vám nabízíme komplexní služby od doporučení právníka či notáře, přes komunikaci s místními úřady, daňovou registraci, převod na katastru nemovitostí či překladu smluv až po otevření bankovního účtu.
Součástí služeb Alpine Home je také finanční poradenství, kdy Vám nabízíme pomoc se zajištěním financování Vaší investice v zahraničí nebo s daňovou optimalizací.5) Převzetí nemovitosti a následný klientský servis

Po převodu vlastnictví, uhrazení daňových povinností a dalších nezbytných náležitostí je možné zajistit pomoc při fyzickém převzetí nemovitosti a převodu účtů za energie na vaše jméno.

V případě, že budete chtít vaši novou nemovitost pronajímat, zprostředkujeme vám společně s našimi obchodními partnery specializovanou firmu, která se pronájmům nemovitostí v dané oblasti dlouhodobě zabývá.

To je záruka kvalitních služeb a profesionálního přístupu. V případě potřeby můžete využít našich partnerů z České republiky i zahraničí při stěhování nebo stavebních či designových úpravách interiéru nemovitosti. 

Najděte si svoji nemovitost