Zpět na seznam oblastí

Madonna di Campiglio/Pinzolo


Madonna di Campiglio se nachází ve středu regionu Trentino. Okolní Dolomity, které byly v červnu 2009 zapsány do Seznamu světového kulturního dědictví, dotváří jedinečnou atmosféru této oblasti. To zaručuje vysokou oblíbenost této oblasti a stále se zvyšující zájem ze strany turistů. V zimním období je k dispozici 110 km sjezdových tratí.

Madonna di Campiglio je společně s bezprostředně sousedícím Pinzollem součástí oblíbené Skirama Dolomiti. Při tomto rozšíření je možné využít až 400 km sjezdových tratí a zde si již najde své oblíbené terény opravdu každý.

V letních měsících obliba zdejší oblasti nijak neklesá. Národní park Adamello – Brenta je velké turistické lákadlo. Samozřejmostí jsou stovky km tras pro vysokohorskou cykloturistiku a pěší turistiku. Výborné podmínky zde najdou také vyznavači dalších sportů jako je golf, tenis, paragliding, horolezectví, rybolov, jízda na koních a mnoho dalších. Výše uvedené charakteristiky v kombinaci s výbornými službami, italskou kuchyní a pohostinností jsou jasným důkazem, proč je Madonna di Campiglio považována za jednu z nejvyhledávanějších oblastí v Dolomitech.


Zajímavosti:

  • Národní park Adamello - Brenta
  • top středisko Madonna di Campiglio
  • téměř 400 km sjezdových tratí v rámci celé oblasti
  • slavný golfový klub Campo Carlo Magno 

Najděte si svoji nemovitost

Zpět na seznam oblastí