Zpět na seznam oblastí

Saalbach - Hinterglemm


Mezi Vysokými Taurami a pohořím Loferer Steinberge se v úzkém údolí Glemm ukrývá lyžařská oblast Skicircus Saalbach, která propojuje deset alpských vrcholů.

Skicircus se díky novému propojení se střediskem Fieberbrunn stal největší lyžařskou oblastí v Rakousku.  Středisko vhodné pro rodiny i náročné sportovce nyní nabízí 270 km sjezdových tratí. 

Centrem oblasti je údolí říčky Saalbach, na které leží obce Saalbach a výše položený Hinterglemm. V létě se údolí otevírá turistům, kteří sem vyráží na horském kole nebo pěšky. Středisko Saalbach Hinterglemm nabízí nepřeberné množství možností sportovního vyžití. Pěší turisté mohou vybírat ze 400 km turistických tras. Cyklisté ocení 250 km náročných cyklistických tras s mnoha překážkami. Ani milovníci jiných adrenalinových či odpočinkových sportů zde nezůstanou zkrátka.
Saalbach-Hinterglemm nabízí také možnost paraglidingu, tenisu, raftingu, kanoistiky, jízdy na koni nebo golfu. Každoročně se zde také koná setkání vyznavačů motocyklů Harley - Davidson.


Zajímavosti:

  • 10 propojených vrcholů, které tvoří okruh bez nutnosti opakovaných jízd
  • 270 km sjezdových tratí
  • 250 km cyklistických tras
  • 400 km turistických tras

Najděte si svoji nemovitost

Zpět na seznam oblastí