Zpět na seznam oblastí

Seefeld


Známá lyžařská oblast Seefeld leží mezi chráněnými krajinnými oblastmi Karwendel, Wetterstein a Wildmoos. V letech 1964 a 1976 se zde konaly Zimní olympijské hry. Na jejich počest vznikl v roce 2003 Olympiaregion.

Seefeld byl oceněn jako nejlepší destinace klasického lyžování v Alpách a již léta přesvědčuje svou špičkovou nabídkou tratí, kterých je zde cca 270 km. Samozřejmostí jsou výborné podmínky pro lyžování a snowboarding. 

Lyžařská oblast je tvořena pěti obcemi Seefeld Leutasch, Mösern/Buchen, Reith a Scharnitz. K dispozici je přes 140 km upravených zimních turistických cest, moderní bruslařské a curlingové centrum. Oblast je také rájem pro milovníky nordického sportu.

Každý si jistě vybere ze 450 km značených pěších tras či více než 500 km cyklistických tras s nejrůznější náročností. Dále je možné využít mistrovské golfové hřiště s 18-ti jamkami, které se nachází přímo v chráněné oblasti Wildmoos. V Seefeldu je menší hřiště s 9-ti jamkami. To doplňují desítky dalších sportovních i nesportovních aktivit. 


Zajímavosti:

  • místo konání Zimních olympijských her
  • 40 km sjezdových tratí
  • 570 km cyklistických tras
  • 270 km tras pro klasické lyžování
  • 450 km tras pro pěší turistiku

Najděte si svoji nemovitost

Zpět na seznam oblastí